novy_interiery

Návrhy a realizace interiérů

Domov je místo pohody, odpočinku a relaxace. Místo, kde byste se měli cítit nejlépe. Nezáleží, jestli je velký nebo malý. Záleží, jak je uspořádaný a zda Vám vyhovuje. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli vytvořit Váš domov. Navrhneme a poté i zrealizujeme vnitřní, ale i venkovní prostory Vašeho domu či bytu. Vytvoříme Vám prostor přímo šitý na míru a dle Vašich představ. Po první návštěvě u Vás připravíme 1 -2 verze základní vizualizace 3D zdarma. Poté dotáhneme projekt do konce, od stavebních prací, po výběr a doporučení dodavatele na kuchyňskou linku až po montáž světel a nákupu a rozmístění dekorací. Předem schválený rozpočet je samozřejmostí. Někdy navrhneme celý dům, jindy pouze pokoj nebo část domu či bytu. Pro úplnou představu interiéru Vám zpracujeme vizualizace našich řešení. Rozpočet a realizace provádíme po částech s minimalizací extra nákladů. Prostě, jak potřebujete.


Podzimní akce

 

+ Nezávazná kalkulace nákladů zdarma

 

+ Jeden projekt dispozce zdarma

 

Nový interiér

novy_interier_obrázek

Moderní, minimalistický, útulný, provensálský, eklektický, skandinávský, anglický nebo glamour. Prostě takový, jaký se Vám líbí. Řekněte nám své představy a my Vám je pomůžeme zrealizovat Je také možné, že konkrétní představu interiéru nemáte. V takovém případě Vám rádi pomůžeme vybrat. Se všemi klienty diskutujeme a hledáme inspiraci na mnoho místech. Pomůžeme Vám najít nové a originální prvky o kterých jste zatím ani neuvažovali. Pro dokonalý výsledek potřebujeme Vaši důvěru. Sejdeme se s Vámi v místě, které chcete změnit a upravit tak, aby se stalo pro Vás dokonalým. Místo si společně prohlédneme, prodiskutujeme, co se Vám líbí a nelíbí. Poté si připravíme první, základní studii pro ověření správného směru. Doplníme, upravíme, a začneme rozpracovávat podklady pro stavební práce, truhláře, elektrikáře. Tyto služby Vám rádi nabídneme na klíč či vyrazíme přímo s Vámi do obchodů


Rekonstrukce stávajících prostor

okrasné zahrady

Máme to rádi. Pro nás je to výzva. Koupelna, kuchyň nebo jen výměna nábytku zpříjemní a osvěží stávající bydlení. Respektujeme Vaše požadavky. Vytvoříme přesný harmonogram a časový plán. Termíny dodržíme. Uvědomujeme si, že rekonstruovat starší prostory může být velmi zrádné. Staré rozvody, shnilé podlahy, kostlivec schovaný ve skříni. Máme zkušenosti a nedáváme ruce pryč od vzniklých komplikací. Pokud je nutná rozsáhlejší rekonstrukce, zařídíme i potřebné papírování. Dojdeme na úřady, přpravíme podklady pro řízení. Víme, že jste vytížení. Není nic krásnějšího, než bydlet zase v novém. Jak se mění náš život, tak se mění nároky a potřeby, jak bydlet. Jedná se o přirozený vývoj. Chcete změnu, staré je okoukané, často i nefunkční. Jsme tu pro Vás. Po naší rekonstrukci si přijdete jako byste bydleli zase v novém. Už víte, co chcete. Už víte, co nechcete. Tak začněme.


Úložné prostory

okrasné zahrady

Aby byl domov krásný, musí být uklizený a čistý. A vy budete spokojenější. Pocit a realita, že vcházím do čistého a uklizeného domova, je neocenitelná. Častým problém je nedostatek úložných prostor spojených s kupením a ukládáním věcí, které už nepoužíváte, ale nemáte na ně čas nebo je nechcete vyhodit. Pomůžeme Vám navrhnout úložný prostor, představíme Vám systémy a organizátory, které Vám usnadní běžný chod domova a oceníte je by i Vaše drahá polovička v každodenním životě. Co opravdu umíme, je zavést systém a řád. Najít místečko, kam co dát a upořádat. Jsme nezávislí, nemáme Vaše vzpomínky. Zbavíme Vás nepotřebných věcí, které prodáme a odlehčíme Vám dům či byt. Zároveň také nabízíme i službu vizážistky, která Vám pomůže vybrat ty nejlepší kousky přesné pro Vás a dát dohromady přesně ten Váš ideální šatník. Určitě to za to stojí. Krásný a uklizený domov. Být krásná a šik ...


Venkovní úpravy

okrasné zahrady

Fasády, ploty, předzahrádky a další úprava okolí. To vše patří k Vašemu domovu. I s tím Vám rádi pomůžeme, navrhneme a zrealizuje. Buď nové nebo zrenovujeme. Venkovní prostor je důležítý. Další místnost, další pokoj. Neměl by Vás obtěžovat. Při pohledu z okna byste si neměli říct, zase posekat trávu, zase uklidit listí nebo potřebuji natřít plot. Uděláme to za Vás. Nabízíme pravidelnou údržbu zahrad a venkovních prostor,. Nabízíme natření plotu, úpravu a dosázení záhonků, revitalizace rostlin i trávníku. Postavíme novou pergolu, malé zahradní jezírko nebo Vám venku postavíme kancelář či posilovnu, protože děti vyrostly a potřebujete více místa. Budete mít místečko jenom pro sebe. Připravíme 3D vizualizaci, rozpočet, pravidelný údržbový plán. Krok za krokem. Pro Vaši pohodu a radost z bydlení.


Prohlédněte si naše realizované projekty a najděte inspiraci pro svůj domov.
Slovo majitelky

okrasné zahrady

Domov je místo, kam bychom se měli těšit. Náš kousek soukromí, místo, kde si odpočineme, zrelaxujeme a dobijeme baterky. Buď nic neděláním nebo aktivně stráveným časem s rodinou. My jsme tu proto, abychom Vám pomohli toto místo vytvořit. Aby odpovídalo Vašim představám a potřebám.Místo, které se Vám líbí, je praktické a inspirativní. V každém ročním období. Abyste byli spokojeni a šťastní.

Interiér Vašeho domova odráží Vaší osobnost a ducha celé rodiny. A o to se snažíme. Vy máte jedinečný styl a my máme zkušenosti jak ho přenést do Vašeho domova. Individuální přístup a komunikace mezi Vámi a námi je základem naší práce.

Děkujeme za Vaši přízeň.

podpis

Naše realizace interiérů vyjadřují Vaše přání

Kontaktní informace
Tel: +420 724 854 797
E-mail: info@akirfas.cz

okrasné zahrady