Realizace a údržba zahrad

Jsme tady pro Vás, abychom Vám navrhli a zrealizovali útulnou zahradu. Zahradu, která Vám bude přímo šitá na míru a dle Vašich představ. Umíme Vám zajistit i následnou údržbu a odbornou péči o Vaši zahradu. Po první návštěvě u Vás připravíme 1 - 2 verze základní 3D vizualizace zdarma. Poté dotáhneme projekt do konce, vč. rozmístění a výběru rostlin vhodných pro Vaši zahradu a připravíme rozpočet. Někdy vytvoříme zahradu na klíč a kompletně celou. Jindy, dle potřeb zákazníka, vytváříme zahradu po částech s minimalizací extra nákladů, prostě jak potřebujete.Moderní zahrady

okrasné zahrady

Moderní zahrady, rodinné zahrady, okrasné zahrady, klasické zahrady, malé zahrady, střešní zahrady, balkonové zahrady, japonské, vodní, přírodní. Každý si pod těmito názvy představí něco trochu jiného. Jsme tu pro to, abychom Vám pomohli dotvořit představu, ukázat Vám ji a poté ji zrealizovat. Na trhu působíme 9. rokem a rádi Vám vytvoříme příjemný prostor pro Vás a Vaši rodinu.


Jedlé zahrady

okrasné zahrady

Jedlé zahrady se pomalu, ale jistě začínají stávat nedílnou součástí našich zahrad a domácností. Nevytvoříme Vám ale nevzhledný záhon někde v koutku zahrady, ale designově krásnou a plodící zahradu. Položte si otázku, na co máte chuť. Stačí Vám bylinková zahrádka, tu a tam jahoda a borůvka? Nebo chci malý skleník na saláty, okurky a cukety? Nebo máte jen malý balkón, ale chtěli byste přesto něco z vlastní zahrádky? Jaro je tu. Čas začít.


Vodní prvky

okrasné zahrady

Vodní prvky v zahradě nejen zásadně ovlivňují její podobu, ale i příznivě ovlivňují její mikroklima. Voda se třpytí, pohybuje a zesvětluje. Zavolejte nám a mi Vám navrhneme vodní prvek odpovídající Vašim představám a stylu Vaší zahrady. V případě drobných staveb připravíme, podklady pro schválení příslušnými úřady a zajistíme i samotné vyřízení.


Trávníky a závlahy

okrasné zahrady

Péče o trávník o trávník zabere hodně času a potřebuje odbornou péči. Využijte jarní 10% slevu na založení Vašeho trávníku a to buď výsevem či pokládkou travních koberců. Nabízíme i pravidelnou péči o Váš trávník. První sekání je zdarma. Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem. Připravíme roční plán péče o Váš trávník a zahradu. Do nových i stávajících zahrad instalujeme závlahy vč. poskytnutí následné péče a údržby. Usnadněte si péči o Váš trávník. Zavolejte nám.


Prohlédněte si naše realizované projekty a najděte inspiraci pro svůj zelený domov.
Slovo majitelky

okrasné zahrady

Domov je místo, kam bychom se měli těšit. Náš kousek soukromí, místo, kde si odpočineme, zrelaxujeme a dobijeme baterky. Buď nic neděláním nebo aktivně stráveným časem s rodinou. My jsme tu proto, abychom Vám pomohli toto místo vytvořit. Aby odpovídalo Vašim představám a potřebám.Místo, které se Vám líbí, je praktické a inspirativní. V každém ročním období. Abyste byli spokojeni a šťastní.

Zahrada by měla být dalším pokojem Vašeho domova. A o to se snažíme. Vy máte zahradu a my máme zkušenosti, co s ní. Individuální přístup a komunikace mezi Vámi a námi je základem naší práce.

Děkujeme za Vaši přízeň.

podpis

Naše realizace zahrad vyjadřují Vaše přání

Kontaktní informace
Tel: +420 724 854 797
E-mail: info@akirfas.cz

okrasné zahrady