MALÉ ZAHRADY

Malé zahrady je kapitola sama pro sebe. Současný trend a ceny pozemků nás zásadně ovlivňují při stanovení velikosti zahrady. Často bydlíme v řadových domcích s úzkými podlouhlými zahradami, se kterými si nevíte rady. Často jen vysejete trávník a zasadíte řadu tújí kolem pletivového plotu se sousedy. Ale i taková zahrada může být krásnou zelenou součástí vašeho domova.

 

Taková zahrada si říká o výrazný design. Nelze v ní vysadit velký krásný strom, protože za 10 let vás sousedi budou žádat o jeho skácení. Na takové zahradě si lze vytvořit příjemný prostor za použití méně vrostlých keřů, trvalek, travin či použití popínavek. Velmi důležité je rozčlenění částí zahrady a to se týká i výškové členění. Záleží jen na vás, zda preferujete oblé, přírodní či přísné geometrické tvary.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /www/doc/www.akirfas.cz/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286