ZAHRADY

PROJEKTY

 

 

REALIZACE

 

 

 ÚDRŽBA

 

 

NAŠE PRÁCE

 

——

Přestože to tak zpočátku nevypadá, trávník vyžaduje nejvíce péče na zahradě po celé vegetační období. Neroste na zastíněných místech, neroste ani tam, kde se neustále chodí. Vadí mu zima, sníh i mráz i sucho. Trávník může být i hostitelem organismů, které škodí jeho růstu.

Celoroční péče o trávník však přináší své ovoce a trávník se stává nejlepším zahradním povrchem. Vyžaduje však sekání, zalévání, hnojení, odstraňování plevele, vertikutaci či aerifikaci trávníku vřetní válcování. Péče o trávník je také daleko náročnější při jeho zakládání a následujících dvou letech než správně prokoření.

Největší vliv na zdárný růst trávníku má zavlažování. Správně nastavené zavlažování je základem úspěchu – ne nadarmo se říká, že voda je základem života. Pro trávník to platí dvojnásob. Používáme závlahové systémy tří společností – Raindbird, Hunter a Gardena. Záleží, jaké máte požadavky na kvalitu a cenu závlahového systému.

Závlahové systémy se používají nejen na trávníky, ale také pro závlahu rostlin v zahradě, třeba pouze pro případ, kdy budete delší dobu mimo domov a je třeba zalévat truhlíky s letničkami. Závlahové systémy šetří nejen váš čas a zlepšují prožitek ze zahrady, kdy zahrada slouží vám a ne vy jí, ale také šetří peníze, protože optimálně distribuují vodu ve vaší zahradě.

Zahrady

Zelené střechy

Víkendové domky

Interiér

Naše práce

Služby


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /www/doc/www.akirfas.cz/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286