ZAHRADY

Obhlídka místa umožňuje designérovi lépe poznat celkový prostor zahrady. Je důležité nadýchat atmosféru daného místa, poznat celkový prostor zahrady, její začlenění do okolního prostředí vč. jejího uspořádání a výškového rozčlenění. Pokud nejsou majitelem zahrady poskytnuty detailní geometrické výkresy, zahrada je i detailně vyměřena. V některých případech je důležité i výškové zaměření zahrady. 

 Osazovací plán je jednou z nejzajímavějších částí designu zahrady. Rostliny mají sílu zcela přeměnit každou zahradu vytvořením příjemného prostoru k relaxaci plného zeleně a barev nebo naopak dramatického, architelktonického minimalismu. Výběr je na vás… 

Výběr nejvhodnějších rostlin do zahrady je zcela zásadní. Dobře promyšlený osazovací plán dodává zahradě velkou vizuální hodnotu. Výběr vhodných rostlin zaručuje krásnou podívanou během celého roku. 

Rostliny jsou pečlivě vybírány na základě požadavků zákazníka a podmínkách a umístění zahrady. Osazovací plán zahrnuje detailní seznam rostlin pro Vaši zahradu, latinský název rostlin, jejich počet a velikost.