INTERIÉRY

Realizace kanceláře

Lokalita: Praha

Rekonstrukce chlapeckého pokoje

Lokalita: Praha východ

Rekonstrukce dívčího pokoje

Lokalita: Praha východ

Rekonstrukce bytu

Lokalita: Praha Vinohrady

Rekonstrukce koupelny

Lokalita: Praha

Rekonstrukce bytu

Lokalita: Praha Vinohrady

Rekonstrukce schodiště a vztupu

Lokalita: Praha východ

Rekonstrukce koupelny

Lokalita: Praha

Rekonstrukce koupelny

Lokalita: Praha

SAUNA

Zavřete oči a představte si, jak sedíte v útulné sauně na měkké lavici z exotického dřeva. Vaším tělem prochází intenzivní teplo. Páry provoněné éterickými oleji s každým nádechem jemně hladí vaše hrdlo.

Kancerále na míru podle Vašich potřeb.

Pracujte v krasném prostředí, které všichni ocení a budou se s něm cítit skvěle

KANCELÁŘ

RESTAURACE & BISTRO

 

 

 

 

 

Příjemné prostředí pro návštěvníky vašeho bistra či restaurace je nedílnou součástí. Naše návrhy jsou originální, moderní a jednoduche.

Domov je místo pohody, odpočinku a relaxace. Místo, kde byste se měli cítit nejlépe.
Nezáleží, jestli je velký nebo malý. Záleží, jak je uspořádaný a zda Vám vyhovuje.
Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli vytvořit Váš domov. Navrhneme a poté i zrealizujeme vnitřní, ale i venkovní prostory Vašeho domu či bytu.
Vytvoříme Vám prostor přímo šitý na míru a dle Vašich představ. Po první návštěvě u Vás připravíme 1 -2 verze základní vizualizace 3D zdarma. Poté dotáhneme projekt do konce, od stavebních prací, po výběr a doporučení dodavatele na kuchyňskou linku až po montáž světel a nákupu a rozmístění dekorací.
Předem schválený rozpočet je samozřejmostí.

          Pro dokonalý výsledek potřebujeme Vaši důvěru. Sejdeme se s Vámi v místě, které chcete změnit a upravit tak, aby se stalo pro Vás dokonalým. Místo si společně prohlédneme, prodiskutujeme, co se Vám líbí a nelíbí, jak jste zvyklý/á (nebo vždy množné číslo, Marku?), co Vám vyhovuje a naopak vyhovuje. Tomuto setkání dáváme velký význam, potřebujeme se naladit na Vaši vlnu.

Poté si připravíme první, základní studii. Ta ověří, zda jdeme správným směrem. Doplníme, upravíme, a začneme rozpracovávat. Podklady pro stavební práce, truhláře, elektrikáře. Tyto služby Vám rádi nabídneme na klíč. Máme svůj realizační tým a to co vymyslíme, umíme i postavit a upravit.

Vyrazíme s Vámi do obchodů, kuchyňských center a kachličkáren. Vybereme jednotlivé materiály přímo s Vámi na místě. Stejně i tak nábytek, doplňky a textilie. Přivezeme, namontujeme a dodekorujeme. Podle Vašich představ a požadavků.

Není nic krásnějšího, než bydlet zase v novém. Jak se mění náš život, tak se mění nároky a potřeby, jak bydlet. Děti rostou, děti odcházejí. To co Vám vyhovovalo před deseti lety, neplatí dnes. Přirozený vývoj. Rekonstrukce je nezbytná i z jiného hlediska. To co nám vyhovovalo 10, 20 let, co bylo hezké, příjemné, útulné, už neplatí. Chcete změnu, staré je okoukané, často i nefunkční. Jsme tu pro Vás.

Po naší rekonstrukci si přijdete jako byste bydleli zase v novém. Už víte, co chcete. Už víte, co nechcete.

Tak začněme.

Moderní, minimalistický, útulný, provensálský, eklektický, skandinávský, anglický nebo glamour. Prostě takový, jaký se Vám líbí.  Je také možné, že konkrétní představu interiéru nemáte. V takovém případě Vám rádi pomůžeme vybrat. Se všemi našimi klienty diskutujeme a hledáme inspiraci na mnoho místech.  Pomůžeme Vám najít nové a originální prvky o kterých jste zatím ani neuvažovali.

Řekněte nám své představy a my Vám je pomůžeme zrealizovat

KONTAKTUJTE NÁS

8 + 4 =

Zahrady

Zelené střechy

Víkendové domky

Interiér

Naše práce

Služby


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /www/doc/www.akirfas.cz/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286