PROJEKTY

Chcete, aby Vaše zahrada byla příjemné a odpočinkové místo. Prostě relax. Každý pod slovem relax vidí něco jiného. A proto se na začátku hodně ptáme. Chceme vytvořit zahradu podle Vašich představ. Abyste se zde dobře cítili, trávili čas s rodinou, přáteli a nebo, abyste se mohli někde „zašít“ a chvíli jen tak existovat. Možná občas něco utrhnout, sníst nebo dát do vázy, osvěžit se nebo se zadívat do ohně a povečeřet tu.

Naše spolupráce s Vámi obvykle probíhá ve 4 krocích:

1. Obhlídka místa
Musíme se přijet podívat, nadýchat atmosféru, prohlédnout si výhledy, pohledy od sousedů a k sousedům, celkové začlenění domu a zahrady do okolního prostředí vč. jejího uspořádání a výškového rozčlenění.
Pokud nemáte detailní plány zahrady, zahradu si zaměříme.
Hlavně se musíme ptát a poslouchat Vás. Jaká by Vaše zahrada měla být. Se máte rádi, jak ji chcete používat. Co máte rádi a co tam nechcete. Barvy, vůně a struktury. Obvykle přivezeme nějaké knížky o zahradách nebo si společně prohlédneme fotky na internetu nebo projdeme, co už máte někdy připravené.

2 Vytvoření konceptu zahrady a vizualizace ve 3D.
Na základě prvotní schůzky, která je zcela nezávazná, připravíme základní koncept a rozvržení zahrady. Koncept připravíme v počítače a můžete ho vidět rovnou ve 3D vizualizaci.
Léty zkušeností jsme dospěli k závěru, že je to tak lepší než to kreslit pouze půdorysně s čarami a obloučky. Zahradu hned vidíte v prostoru a okolí a dokážete si tak lépe vše představit. Tento návrh návrh/koncept jsme schopni připravit v časovém horizontu max 14 dní.
Opět se za Vámi rozjedeme nebo se někde sejdeme a koncept představíme.
Společně upravíme na místě některé detaily a vše detailně prodiskutujeme. Někdy se jedná o malé změny, někdy chcete čas na rozmyšlenou. Někdy nás napadnou a představíme Vám více než jedno řešení, jak by Vaše zahrada mohla vypadat.

3. Finální verze
Konečná verze projektu je většinou připravena do 14 dní, záleží převážně na tom, kdy od Vás dostaneme případné komentáře a připomínky k zapracování.
Probereme detaily, materiály.
Záleží i na tom, jak moc podrobný projekt chcete připravit, zda si budete chtít zahradu zbudovat sami, a tudíž potřebujete detailnější zpracování nebo budete chtít, abychom ji vytvořili my a potom vše záleží na domluvě.

4. Osazovací plán a ostatní detailní specifikace
V rámci finalizace projektu připravujeme i detailní specifikace podle Vašich požadavků.
Základním je osazovací plán.
Osazovací plán je jednou z nejzajímavějších částí designu zahrady. Rostliny mají sílu zcela přeměnit každou zahradu. Příjemný prostor k relaxaci plného zeleně a barev nebo naopak dramatický, architektonický minimalismus. Výběr je na Vás…
Výběr vhodných rostlin zaručuje krásnou podívanou během celého roku. Důležité je i vědět, jak moc chcete o zahradu pečovat a podle toho i rostliny vybírat. Vybrat správné rostliny do stínu a na sluníčko.
Jsme schopni Vám připravit podklady i pro ostatní záležitosti ohledně Vaší zahrady.
Osvětlení, technické výkresy staveb, jezírek, bazénů, zpevněných ploch a další.

Ozvěte se nám a uvidíte, že budete spokojeni.

11 + 4 =

Zahrady

Zelené střechy

Víkendové domky

Interiér

Naše práce

Služby


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /www/doc/www.akirfas.cz/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286