OSVĚTLENÍ ZAHRAD

 

Abyste na zahradě trávili čas nejen přes den, ale kochali se její krásou i v noci, připravíme vám plán osvětlení pro vaší zahradu. Osvětlit lze nejen funkční cestičky a části zahrady, ale pomocí osvětlení můžeme zdůraznit prvky v zahradě jako jsou stromy, vodní plochy, okrasné zídky či jiné umělecké prvky.

 

Přestože to tak zpočátku nevypadá, trávník vyžaduje nejvíce péče na zahradě po celé vegetační období. Neroste na zastíněných místech, neroste ani tam, kde se neustále chodí. Vadí mu zima, sníh i mráz i sucho. Trávník může být i hostitelem organismů, které škodí jeho růstu.

 

Celoroční péče o trávník však přináší své ovoce a trávník se stává nejlepším zahradním povrchem. Vyžaduje však sekání, zalévání, hnojení, odstraňování plevele, vertikutaci či aerifikaci trávníku vřetní válcování. Péče o trávník je také daleko náročnější při jeho zakládání a následujících dvou letech než správně prokoření.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /www/doc/www.akirfas.cz/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286