VÍKENDOVÉ DOMKY

Ve chvíli, kdy známe Vaše představy a požadavky, připravíme pro Vás nejlepší variantu. Fáze vytvoření designu pak bude buď velice přímočará a rychlá nebo spolu s naším týmem vytvoříme ojedinělý a originální koncept. 

Zaručujeme Vám, že výsledná budova bude koncepčně sladěná a že všechny materiály a jejich kombinace budou trvalé a budou k sobě dobře ladit. 

Pro inspiraci:

Externí provedení a povrchová úprava: kámen, dřevo, ocel, nerezavějící ocel, zelené stěny a střecha, skleněné panely, keramické obklady.

Skládací dveře, které maximálně propojí vnitřní prostor s Vaší zahradou.

Propojení Vaší zahrady a Vaší nové stavby pomocí integrovaných stínících prvků a pergol zahrnujících venkovní kuchyň či grilovací koutek, nebo místo pro relaxování po dlouhém dni.

Sladíme venkovní a vnitřní materiály tak, abychom nastavili dokonalou harmonii nejen v materiálech použitých podlah, ale i ostatních povrchových úprav a světelných efektů. Co Vám chybí uvnitř domu, vytvoříte na zahradě.

 

Jak začít?

Použijte náš Akirfas Plánovač, kde jsme připravili seznam otázek, které Vám pomohou specifikovat to, co chcete a to, co potřebujete. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /www/doc/www.akirfas.cz/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286